شماره تلفن پشتیبانی:09389311724—09356350016

 

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

در این قسمت نیاز به پرداخت قیمت کالا نیست.فقط کافیست فرم زیر را پر کنید و مبلغ پیشنهادی خودر را اعلام نماید.برنده کالا کسی است که بالاترین قیمت را پیشنهاد داده است.

 

 

کد کالا 26
کد کالا 26
کد کالا 26
کد کالا 26
slide-26c962a

جهت شرکت در مزایده فرم زیر را پرکرده و دکمه ارسال را کلیک کنید.لطفا حتما توضیحات مربوط به کالا را مطالعه نماید.امیدوارم برنده مزایده شما باشید.(کد کالا 26)

  نام و نام خانوادگی
  شماره همراه
  مبلغ پیشنهادی
  کد کالا

  دستگاه ریسوگراف EZ 220:(کد 26)

  دستگاه ریسوگراف EZ 220، با بودجه ای محدود و از طریق افزودن رنگ نقطه ای تصویری زنده و ماندگار را برای شما ایجاد میکند. با هزینه های عملیاتی کم و قابلیت اطمینان بالا، می توانید خروجی چاپگر را بدون افزایش هزینه چاپ دو یا سه برابر کنید. به علاوه، می توانید چاپ بر روی انواع کاغذ، مانند کاغذ روزنامه، کاغذ ساختمانی، کارت پستال، و پاکت نامه را تجربه کنید. در ادامه برخی از ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه ریسوگراف را مرور میکنیم.

   

  • چاپ سریع سربرگ، پاکت نامه و …

  تولید بروشور، سربرگ، تقویم، پوستر، منوها، پاکت نامه و … ساده تر و سریعتر از همیشه امکانپذیر است. ریسوگراف EZ 220 تا 130 برگ در دقیقه چاپ می کند. بنابراین کارهای چاپ به سرعت انجام می شوند و شما زمان بیشتری برای رسیدگی به وظایف دیگر خود دارید.

   

  • سازگاری با محیط زیست:

  نگرانی های زیست محیطی بخش مهمی از پروسه طراحی برای هر دستگاه تکثیر دیجیتال RISO است. ریسو EZ 220 نیز از این قاعده مستثنی نیست. مانند همه دستگاه های کپی دیجیتال، RISO EZ 220 واجد شرایط ENERGY STAR است. حالت ذخیره انرژی در صورت عدم استفاده کاربر پس از یک بازه زمانی، دستگاه را به صورت خودکار به حالت خواب یا خاموشی میبرد. به این ترتیب موجب کاهش هزینه های جاری می شود. ویژگی هایی مانند حالت خودکار خاموشی و خواب و امکان چاپ روی کاغذ بازیافتی EZ 220 را به یک انتخاب سازگار با محیط زیست تبدیل میکند.

   

  مدیریت کاربر دستگاه ریسوگراف EZ 220

  برطرف شدن نیاز به کلید شمارنده، به شما اجازه می دهد 100 حساب کاربری و 32 گروه راه اندازی کنید. دستگاه با این کار، بودجه بندی بر اساس بخش یا گروه کاربری را ساده می کند. مدیریت کاربر به شما امکان تنظیم گروه های کاربری جدید و تغییر نام آنها را می دهد. میتوانید با غیرفعال کردن، محدود کردن استفاده و دریافت گزارش استفاده کنترل الزامات چاپ و بودجه خود را به دست بگیرید.

  با خرید دستگاه ریسوگراف EZ 220 از یک دستگاه کپی دیجیتال مقرون به صرفه و باکیفیت بهره مند می شوید. در عین حال به آینده محیط زیست نیز کمک میکنید.

  Views: 4