شماره تلفن پشتیبانی:09389311724—09356350016

 

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

در این قسمت نیاز به پرداخت قیمت کالا نیست.فقط کافیست فرم زیر را پر کنید و مبلغ پیشنهادی خودر را اعلام نماید.برنده کالا کسی است که بالاترین قیمت را پیشنهاد داده است.

 

کد کالا 27
کد کالا 27
کد کالا 27
کد کالا 27
slide-5d2288f

جهت شرکت در مزایده فرم زیر را پرکرده و دکمه ارسال را کلیک کنید.لطفا حتما توضیحات مربوط به کالا را مطالعه نماید.امیدوارم برنده مزایده شما باشید.(کد کالا 27)

  نام و نام خانوادگی
  شماره همراه
  مبلغ پیشنهادی
  کد کالا

  توضیحات دستگاه برش دستی کاغذ(کد کالا 27)

  دستگاه برش دستی کاغذ ، که به عنوان برش کاغذ گیوتین نیز مشهور است. ، ابزاری همه کاره است که می تواند به طور قابل توجهی زمان لازم برای برش کاغذ . عکس ها و سایر موارد هنگام تهیه دفترچه .ساخت کار یا انجام سایر پروژه ها و کارهای دیگر را کاهش دهد. آنها دقیقتر و عمیقتر از قیچی های معمولی برای کنترل مورد نیاز بر روی شکل و عمق برش ها هستند و بالطبع کارایی بهتری دارند .

  این دستگاه دارای یک اهرم بلند متصل به تیغه برش است که کاربر آن را پایین می کشد تا از این طریق یک ورق یا یک دسته کاغذ برش بخورد. برای جلوگیری از آسیب دیدگی یا برش زودرس ، تیغه با فنر کششی طراحی  میشود. که آن را در جای خود نگه می دارد تا پایین کشیده شود.

  دارای راهنمای کاغذ، تیغه قوی تیز، گیره کاغذ، قفل دسته و یک دسته فلزی برای حمل با قابلیت برش ۱۵ برگه ۶۴ گرمی صفحه تمام فلز ساخت کشور ژاپن

  دستگیره پلاستیکی جهت گرفتن تیغه برش

  دارای مکانیسم قفل تیغه
  دارای صفحه مدرج
  صفحه پوشیده شده با رنگ الکترو استاتیک
  خط کش متحرک

  هزینه ای که میخواهید برای این دستگاه بپردازید را در نظر داشته باشد . در حالی که تعداد زیادی گزینه وجود دارد ، شما نباید ارزانترین گزینه را انتخاب کنید.

  به هر حال ، کیفیت برش کاغذ شما مهم است – بیشتر از قیمت. بهتر است چیزی را خریداری کنید. که نزدیک به اواسط محدوده قیمت باشد زیرا کیفیت خوبی دارند و از نظر اقتصادی نیز ارزش بالایی دارند.

  Views: 3