شماره تلفن پشتیبانی:09389311724—09356350016

 

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

آزمون آزمایشی آیلتس MOCK
12
فروردین

آزمون آزمایشی آیلتس MOCK

معرفی آزمون ماک (Mock)

 

Mock از نظر لغوی به معنی تقلید است. و به آزمونی گفته می شود که کاملا مشابه آزمون اصلی باشد. آزمون ماک یا همان آزمون آزمایشی آیلتس. با شبیه سازی شرایط و استاندارد سوالات آیلتس که دارای چهار مهارت .Speaking, Writing, Listening, Reading است . هرساله به دفعات به صورت حضوری و در مراکز خاص برگزار می شود. و پس از بررسی مهارت ها نمره دهی می شود.

 

نمونه سوالات آزمون آیلتس آزمایشی را ممکن است با چرخی در اینترنت. به شکل پراکنده پیدا کنید. اما اگر می خواهید در امتحان آیلتس نمرات خوبی کسب کنید. “خودتون رو گول نزنید!”. برای آمادگی آزمون آیلتس نیاز دارید. در چند آزمون  آیلتس ماک به صورت دوره ای و استاندارد. به همراه کارنامه تحلیلی و البته در مراکز برگزیده زبان انگلیسی شرکت کنید.

 

چرا آزمون ماک آیلتس؟

با توجه به تغییرات قیمت آزمون آیلتس و وضعیت این روزهای دلار. سعی می شود تا حد امکان از تکرار آزمون اجتناب شود. و با برنامه ریزی همان بار اول قبول شوید به خصوص که در حال حاضر قیمت. آزمون آیلتس حدود 6 میلیون تومان است ممکن است. دور بعدی مجبور باشید هزینه بیشتری بپردازید.  پس شرکت در آزمونهای آزمایشی با قیمت بسیار پایین. و آشنایی با فرمت آزمون خیلی به موفقیت شما در آزمون آیلتس کمک می کند.

 

برای شرکت در آزمون های ماک(MOCK) که هر هفته جمعه در مکان آموزشگاه برگزار می شود می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.بخاطر رعایت پروتکل های بهداشتی تعداد شرکت کننده گان فقط 3 نفر می باشند.سوالات کاملا استاندارد و منطبق با فرمت آزمون آیلتس اصلی می باشند.در ضمن کلیه سوالات مربوط به سال 2021  و 2022 می باشد.بررسی و آنالیز پاسخ شرکت کننده گان و پیدا کردن نقاط ضعف و قوت آنها بعد از هر آزمون.با هزینه 350 هزار تومان.

همین حالا تماس بگیرید09389311724

 

 

لاتاری
لاتاری آمریکا

 

 

 

 

Views: 26

پیشنهاد لحظه ای برای شما