شماره تلفن پشتیبانی:09389311724—09356350016

 

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

شاد زیستن

چگونه شاد زندگی کنیم

 

برای  شاد زیستن تغییر اجتناب ناپذیره‌. اگر قرار بود معجزه ای به وجود بیاد الان به وجود میومد.مـــعــجـــزه منتظر تغییر توست تا به وجود بیاد پس تغییر کنید.ببینید چه چیز باعث شادی و خوشحالی شما می شود. هرکس برای شاد بودن و شاد زیستن به چیزهایی خاص نیازمند است. و آنچه باعث شادی یک نفر می شود. ممکن است برای دیگری متفاوت باشد. شخصیت خودتان را کشف کنید. و نگران نباشید که مبادا نیازهای شما برای رسیدن. به شادی با اطرافیانتان متفاوت باشد.

 

نقشه کشیدن برای شاد بودن

برای رسیدن به اهدافی که تصور میکنید باعث شادی شما می شود، نقشه بکشید. وقتی به دنبال دستیابی به اهدافتان باشید، وضعیت روحیتان نیز بهبود می بخشد.هر کسی که قدم به زندگی شما می گذارد یک معلم است حتی اگر شما را ناراحت کندباز هم درسی به شما آموخته است.زیرا محدودیتهاي شما را نشان تان داده است. پس آگاهانه و با آرامش با اطرافيان رفتار كنيد. و از تنش و درگيرى و بحث بپرهيزيد. هرگز فکر نکنید که اگر فلان مرحله زندگی بگذرد. همه‌چیز درست می‌ شود. از همه‌ چالش ‌ها لذت ببرید؛ هنر زندگی، دوست داشتن مسیر زندگی است. خوشبختی شاد بودن در مسیر است، نه در مقصد.

 

ما به محيطمان عادت ميكنيم

اگر با آدم های بدبخت نشست و برخواست کنید. کم کم به بدبختی عادت می کنید و فکر می کنید که این طبیعی است.اگر با آدم های غرغرو همنشین باشید. عیب جو و غرغرو می شوید و آن را طبیعی می دانید.اگر با آدم های خوشحال و پر انگیزه دمخور شوید. شما هم خوشحال و پرانگیزه می شوید. و این امر برایتان کاملا طبیعی است.تصمیم بگیرید به مجموعه افراد مثبت ملحق شوید. وگرنه افراد منفی شما را پایین می کشند. و اصلا متوجه چنین اتفاقی هم نمی شوی.

 

 

ماندگاری نوع حرفها

اغلب مردم تعریف و تمجیدها را ظرف چنددقیقه فراموش می‌کنند، اما یک اهانت را سال‌ها به‌خاطر می‌سپارند.آن‌ها مانند آشغال‌جمع‌کن‌هایی هستند .که هنوز توهینی را که مثلا بیست‌سال. پیش به آن‌ها شده با خود حمل می‌کنند. و بوی ناخوشایند این زباله‌ها همواره آنان را می‌آزارد.برای شاد بودن باید بر «افکار شاد» تمرکز کنید و باید. ذهن خود را از زباله‌های تنفر،خشم،نگرانی و ترس رها کنید.

در اندوه جهان شادمانه شرکت کنید، ما نمی توانیم غمهای جهان را درمان کنیم،اما می توانیم شاد زیستن را انتخاب کنیم!

 

 

شاد بودن
چگونه شاد و خوشحال باشیم

 

Views: 70

پیشنهاد لحظه ای برای شما