شماره تلفن پشتیبانی:09389311724—09356350016

 

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

دوره های زبان خلبانی و مهمانداری
03
فروردین

دوره های زبان خلبانی و مهمانداری

آموزش زبان انگلیسی ویژه خلبانی

یکی از موارد مهمی  که هر خلبان و مهماندار هواپیما باید. نسبت به آن اقدام کند یادگیری یا تقویت زبان انگلیسی می باشد. چرا که زبان انگلیسی زبان بین الملل است و شرکت در دوره های زبان خلبانی و مهمانداری می تواند به شما کمک کند. و این روزها به عنوان زبان اصلی برای ارتباط بین المللی شناخته شده است. و تسلط کامل به آن می تواند از بروز یک فاجعه بزرگ در زمینه خطوط هوایی جلوگیری کند.در نتیجه حتما در دوره های زبان خلبانی و مهمانداری شرکت نمایید.

 

چرا زبان انگلیسی مهم است

دلیل اهمیت زبان انگلیسی برای خلبانان هر کشور این است. که برای پرواز در خطوط هوایی هر کشوری تنها زبان انگلیسی است. که تمامی کشورها برای پرسنل فرودگاه، خلبانان و مهمانداران هواپیما. به یک الزام تبدیل کرده اند. و با مسلط بودن به زبان انگلیسی می توانیم.

بخش بزرگی از کار را به درستی انجام دهیم. پس اگر شما هم رویای خلبان شدن را در سر دارید قبل از هر چیزی اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنید. و سعی کنید با روش های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی ویژه خلبانی را فرا بگیرید.

 

سازمان بین المللی هوانوردی(International Civil Aviation Organization)

تسلط بر زبان انگلیسی را برای تمامی کادر پرواز ضرروری اطلاق کرده است، در این رشته پروازی، علاوه بر تخصص زبان انگلیسی خلبانی، نیاز جدی به تسلط بر مکالمه به زبان انگلیسی را دارید. زیرا که اکثرا این نوع خلبان ها پرواز های بین المللی را تجربه میکنند و نیاز دارند.

با هواپیما های دیگر در خطوط هواپیمایی بین المللی. برج مراقبت (Control tower) ارتباط برقرار کرده و صحبت کنند. و به همین دلیل این موضوع، از اهمیت زیادی برخوردار است .تا جایی که در سال ۲۰۰۱ نداشتن تسلط کافی یک خلبان و مسئول برج مراقبت بر زبان انگلیسی. باعث رخداد یک سانحه هوایی و مرگ ۱۵۹ نفر شد. چرا که خلبان بویینگ ۷۵۷ شرکت خطوط هواپیمایی آمریکا نتوانسته بود با یک خلبان ایرلاین کلمبیایی ارتباط برقرار کرده و به او هشدار دهد.

دلیل یادگیری مکالمه زبان

این رو جهت از بین بردن این تهدید. ICAO لزوم تسلط خلبانان و کنترلرهای ترافیک را به زبان انگلیسی حداقل در سطح 4 درخواست داده است.بدین منظور توانایی گوش دادن. صحبت کردن و برقراری ارتباط با تلفظ قابل فهم جهت پرسنل هوانوردی. در شرایط معمولی و اضطراری ضروری می باشد.

استفاده صحیح و موثر از زبان انگلیسی باعث از بین بردن اختلالات ارتباطی. و مانع از بروز هر گونه مشکلات حیاتی در هوا می شود.تمرکز بر گوش دادن. صحبت کردن و توانایی جمله بندی لازمه آمادگی جهت آزمون ICAO می باشد.تلفظ، گرامر، واژگان، تسلط و درک مطلب، معیارهای ارزیابی داوطلبان هستند.اگر شما یک خلبان و یا داوطلب شرکت. در آزمون ICAO جهت افزایش تخصص و ارتقاء حرفه ی خود هستید.

1- تلفظ 2- مهارتهای تفکر 3- دایره لغات 4- تسلط 5- درک (شنوایی) 6- تعامل

 

برای شرکت در دوره های تضمینی فوق با تخفیف 20% (فقط برای شما خلبانان عزیز) تا 25 تیر 1401 فرصت دارید.برگزاری حضوری و آنلاین کلاسها.همین حالا تماس بگیرید.09389311724

 

دوره های زبان
برای شروع دوره زبان روی تصویر کلیک کنید

 

مهمانداری

در سال های اخیر اهمیت دانستن زبان انگلیسی در سطح بالا در صنعت هوانوردی. و کسانی که به مهمانداری مشغولند یا داوطلب مهماندار شدن می باشند بسیار افزایش یافته است.

به این دلیل ایرلاین ها قانون مسلط بودن به زبان انگلیسی. را به صورت جدی در نظر می گیرند و به فکر جلوگیری از بروز هرگونه خطا در برقراری. ارتباط به زبان انگلیسی توسط مهمانداران .و هر مشکل دیگری در این حیطه می باشند

 

مهارتهای بین المللی  لازم در مهمانداری

1)مکالمه روان
2)توانایی مکالمه و از بین بردن مشکلات ایجاد شده. توسط مسافران در هنگام پرواز
3) توانایی معرفی منوهای نوشیدنی ، خوردنی و رژیمی.
4) ارائه محصولاتی که در FREE SHOP به فروش میرسد.
5)ارتقاء توانایی ارتباط و گزارش دهی به Cockpit در مواقع اضطراری.
6) زبان کمک های اولیه و مشکلات سلامتی که امکان بروز آن وجود دارد .
7)ارتقاء تلفظ برای آنونس ها.
8) توانایی انتقال اطلاعات پرواز به مسافران.
9) توانایی برقراری ارتباط با توجه به تفاوت های فرهنگی موجود.
10)ارتقاء اعتماد به نفس در مکالمه.

 

خدمات زمینی ، دیسپج و تکنسین تعمیر و نگهداری

به طور کلی افرادی که در هر زمینه ای از صنعت هوانوردی. مشغول به کار هستند، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی داشته و می بایست. که به زبان انگلیسی مسلط باشند.ارتقا زبان انگلیسی جهت پیشرفت در کار تاثیر بسزایی داشته. و ارتباط در صنعت هواپیمایی بسیار حائز اهمیت می باشد.

ایرلاین ها نیز به منظور رسیدن به سطح بین المللی. در استخدام و به کارگیری افراد مسلط به زبان انگلیسی. اهمیت خاصی قائل می شوند.

نیروهای خدمات فرودگاهی ، دیسپچ پرواز و تکنسین تعمیر و نگهداری. نیز ملزم به دانستن زبان انگلیسی مختص حیطه کاری خود می باشند.

زبان تخصصی دوره خدمات فرودگاهی با مهمانداری. و زبان تخصصی دوره های دیسپچ و تکنسین تعمیر و نگهداری. با خلبانی یکسان می باشد.

AAG جهت کارکنان صنعت هوانوردی و داوطلبان دوره های انگلیسی. تخصصی در هر زمینه را فراهم می آورد.

 

برای شرکت در دوره های تضمینی فوق با تخفیف 25% (فقط برای شما مهمانداران عزیز) تا 25 تیر 1401 فرصت دارید.برگزاری حضوری و آنلاین کلاسها.همین حالا تماس بگیرید.09389311724

 

 

خلبانی و مهمانداری
برای شروع دوره رو تصویر کلیک کنید

 

Views: 143

پیشنهاد لحظه ای برای شما